м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

Проведені чергові засідання міських комісій

На минулому тижні в департаменті соціального захисту населення Сумської міської ради проведені чергові засідання міських комісій. Так, на засіданні комісії з питань, пов’язаних з отриманням житлових субсидій, призначенням державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям та по прийняттю рішень про включення до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги, інформації про адресу фактичного місця проживання пільговика, розглянуті подання по 248 справам одержувачів житлової субсидії, по 241 з яких комісією прийнято позитивне рішення щодо надання субсидії.

Також, прийнято рішення про призначення державної соціальної допомоги 3 малозабезпеченим сім’ям з урахуванням виняткових обставин, які склалися в родинах, та про надання пільг при оплаті за житлово–комунальні послуги 4 учасникам бойових дій з числа учасників антитерористичної операції за місцем їх фактичного проживання, а не за місцем реєстрації.

Загалом, з початку року вже проведено 30 засідань даної комісії, на яких розглянуто подання по 6258 справам одержувачів житлової субсидії та соціальної допомоги. Всього в ході роботи комісії прийнято рішення про надання житлової субсидії по 5 647 заявам представників домогосподарств та по 35 заявам представників малозабезпечених сімей.

Для розгляду на засіданні комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам підготовлено пакети документів по 27 справам, по яким комісією прийнято позитивне рішення щодо надання соціальних виплат. В тому числі розглянуто постанову Другого апеляційного адміністративного суду від 01.07.2019, якою залишено без задоволення апеляційну скаргу департаменту та зобов’язано в супереч вимогам чинного законодавства по призначенню соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам виплатити одній переміщеній громадянці адресну допомогу з 30.07.2018 по даний час. Всього з початку поточного року проведено 28 засідань відповідної комісії, на яких прийнято рішення щодо надання соціальних виплат 1 290 внутрішньо переміщеним особам.