м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

Проведені чергові засідання міських комісій

Майже 10 тисяч розглянутих документів на засіданнях міських комісій щодо призначення субсидій, допомог, внесення даних до ЄДАРП про фактичне місце проживання пільговиків та питань, що стосуються соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам – така статистика роботи даних комісій.

Вкотре, 5 грудня проведені чергові засідання комісій, на яких прийняті рішення:

  • призначити житлову субсидію 176 домогосподарствам; припинити дію житлових субсидій по 9 домогосподарствам; залишити без розгляду 2 заяви; одну скаргу з питання відмови у поданні департаментом документів для призначення житлової субсидії на розгляд комісії залишити без задоволення.
  • 5 осіб із числа пільговиків буде включено до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги, для отримання пільг за фактичним місце проживання.
  • 70 внутрішньо переміщеним особам призначено адресну допомогу для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг та 5-ти внутрішньо переміщеним особам призначено різні види соціальних виплат. Враховуючи обставини, які зазначені в акті обстеження матеріально-побутових умов сім’ї, відмовлено в призначенні допомоги на проживання одній внутрішньо переміщеній особі.