м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

Профспілка звітує

По закінченню звітно-виборної кампанії у департаменті відбулися профспілкові збори. На порядок денний були винесені наступні питання:

  • звіт профспілкового комітету за 2015-2019 роки;
  • звіт ревізійної комісії;
  • вибори голови профспілки, членів профспілкового комітету, ревізійної комісії та обрання делегатів на обласну звітно-виборну конференцію.

Як зазначила у своєму виступі голова профспілки Тетяна Ревенко, на сьогодні організація налічує 170 членів профспілки. Альтернативних профспілок в департаменті немає. Заяв про добровільний вихід із профспілки не надходило.

Профспілка працівників державних установ України, в яку входить наша профспілкова організація, є Всеукраїнською добровільною неприбутковою громадською організацією, створеною з метою представництва та здійснення захисту трудових, соціально-економічних прав та інтересів її членів.

Протягом 2015-2019 років профспілковий комітет злагоджено працював та в різних організаційно-правових формах брав участь у вирішенні питань, що стосувалися, насамперед, організації та оплати праці, робочого часу і часу відпочинку, охорони праці, соціального страхування, а також із багатьох інших питань, що регламентуються головним законом для профспілок, – Законом України «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності» та Статутом профспілки працівників державних установ України.

«Хоча ці роки для всіх нас, і для профкому були досить складними, ми не зупинялися. І як результат – наша профспілкова організація неодноразово відзначалася обкомом профспілки, обласною радою профспілок, Центральним комітетом профспілки працівників державних установ як краща профорганізація. Дякую всьому профактиву за плідну працю. Головне, що ми чули одне одного, і робили те, що принесе більше користі всім членам трудового колективу. Кожного разу задаючи собі питання: «А навіщо ми це робимо?», була лише одна відповідь: «Приносити радість людям!» – що і є девізом нашого профкому. Турбуватися про інших і допомагати людям це тяжка справа, але приємна, бо почуті або написані засобами електронної пошти слова подяки зігрівають душу і надихають робити й надалі добрі справи для людей» – зазначила в кінці доповіді голова профспілки.

Під час виступів та обговорень збори високо оцінили роботу профспілкового комітету. Слід відмітити, що завдяки зусиллям профспілкового комітету у колективі створений сприятливий морально-психологічний мікроклімат.

Основною метою в роботі профспілкового комітету є піклування про кожного працівника, незалежно від стажу, віку, посади.

Одностайним рішенням звітно-виборних зборів головою первинної профспілкової організації на наступні п’ять років було знову обрано завідувача сектору кадрової роботи та контролю Тетяну Ревенко.