м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

Продовжується робота по забезпеченню реалізації прав громадян на альтернативну (невійськову) службу

Міська комісія у справах альтернативної (невійськової) служби 12 лютого 2020 року провела своє чергове засідання.

Члени комісії під головуванням заступника міського голови Альони Дмітрєвской розглянули заяву сумчанина призовного віку щодо можливості заміни виконання ним військового обов’язку альтернативною (невійськовою) службою через релігійні переконання. Вирішено направити зазначену особу на альтернативну службу після проходження медичної комісії.

Крім того, по двом громадянам комісією продовжено строк проходження альтернативної служби у зв’язку з наданням їм відпусток без збереження заробітної плати.

Указом Президента України від 16.01.2020 № 13/2020 визначені строки проведення призовів громадян на строкову військову службу: квітень-червень та жовтень-грудень 2020 року.

Для подачі заяви про направлення на альтернативну (невійськову) службу необхідно звернутись до міської комісії у справах альтернативної (невійськової) служби за адресою: 40035, м. Суми, вул. Харківська, буд. 35, каб. 212, тел. 787-147 із документами, що підтверджують істинність релігійних переконань, паспортом, копією документа про освіту, довідкою про склад сім’ї, довідкою з місця роботи або навчання (в разі якщо громадянин працює або навчається).