м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

Продовжується інформаційно-роз’яснювальна робота з населенням
У департаменті вже систематичними стали різні форми інформаційно-роз’яснювальної роботи, зокрема проводяться зустрічі у трудових та студентських колективах, активно наповнюється сайт департаменту та сторінка у соціальній мережі «Фейсбук» матеріалами за основними напрямками роботи.
19 січня відбулася зустріч із соціальними робітниками територіального центру «Берегиня», які обслуговують осіб із числа одинокопроживаючих мешканців громади, в тому числі із старостинських округів. Протягом зустрічі розповідали про право на призначення компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі, та житлової субсидії. Окремо зупинилися на перерахунках субсидій: департаментом вже проведено автоматичний перерахунок житлової субсидії у зв’язку з введенням таких видів послуг як абонентське обслуговування з централізованого гарячого водопостачання та постачання теплової енергії для домогосподарств. 
Цього року це перша інформаційна зустріч із соціальними працівниками, до яких долучилися 66 осіб, надалі планується проведення таких заходів щомісяця.