м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

Продовжуємо проводити роз’яснювальну роботу для населення

З метою надання роз’яснень жителям Сумської міської ОТГ про порядок призначення житлової субсидії, пільг на оплату житлово-комунальних послуг, надання державної соціальної допомоги, оздоровлення дітей пільгових категорій, на минулому тижні фахівцями департаменту соціального захисту населення Сумської міської ради було проведено ряд зустрічей:

04 березня – з батьками-вихователями дитячих будинків сімейного типу та прийомними батьками, де заступником начальника відділу прийому громадян управління надання державної соціальної допомоги Ганною Охмат були висвітлені питання порядку нарахування та розміру допомоги на дітей-сиріт, та дітей, позбавлених батьківського піклування, порядку нарахування та правил отримання житлової субсидії, а також оздоровлення дітей пільгових категорій.

05 березня – містяни мали нагоду поспілкуватися та отримати консультації у Бібліотеці-філії № 1, що знаходиться за адресою: вул. Глінки, буд. 1, із фахівцями департаменту Оксаною Вялковою та Тарасом Шевченком. Зокрема, відвідувачів цікавили питання порядку призначення  житлової субсидії та надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг.

06 березня – пройшла зустріч зі студентами кафедри соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності Сумського державного педагогічного університету ім. А.С. Макаренка, на якій заступники директора департаменту Ірина Лагіренко та Алла Котляр розповіли про структуру та особливості роботи департаменту. Крім того, враховуючи зацікавленість молоді, були обговорені порядки реабілітації дітей з інвалідністю, призначення  допомоги сім’ям з дітьми та призначення житлових субсидій особам, які зареєстровані у гуртожитках.