м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

Про виплату грошової компенсації на бензин, ремонт і технічне обслуговування автомобілів особам з інвалідністю

Проведено нарахування та виплату за 2 півріччя 2022 року компенсації на бензин, ремонт і технічне обслуговування автомобілів та на транспортне обслуговування особам з інвалідністю, законним представникам недієздатних осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю, які відповідно до законодавства мають право на забезпечення автомобілями. Сума виплачених коштів склала 89 тисяч гривень для 346 осіб.

У поточному році розмір компенсації на бензин, ремонт і технічне обслуговування автомобілів складає 436,92 гривень, на транспортне обслуговування – 575,94 гривень.

Нагадуємо, що право на отримання компенсації на бензин, ремонт і технічне обслуговування автомобілів мають особи з інвалідністю, які мають висновок обласної медико-соціальної експертної комісії про наявність медичних показань для забезпечення автомобілем та які забезпечені автомобілем безоплатно чи на пільгових умовах, або придбали їх за власні кошти.Особи з інвалідністю, які мають висновок облМСЕК про наявність медичних показань для забезпечення автомобілем та не мають у володінні транспортних засобів, отримують компенсацію на транспортне обслуговування.