м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

Про роботу дорадчих органів з питань соціального захисту населення

Департамент соціального захисту населення забезпечує організацію та проведення засідань дорадчих органів, які створені при виконавчому комітеті Сумської міської ради. Зазвичай до складу комісій, консультативних та координаційних рад входять представники виконавчих органів, громадськості, органів державної влади.

У четвер, 9 грудня, в онлайн режимі під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Віри Мотречко колегіально вирішувалися питання соціального захисту мешканців громади на засіданнях трьох комісій.

Комісією з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам розглянуто 16 справ, що стосувалися призначення щомісячної адресної допомоги на проживання та інших видів соціальних допомог внутрішньо переміщеним особам (з початку року вже проведено 47 засідань, розглянуто 1 141 справу).

На комісії з питань надання деяким категоріям громадян окремих видів матеріальної допомоги прийняті рішення надати матеріальну допомогу 24 заявникам на загальну суму 87 449 гривень (виплати проводяться за кошти бюджету громади), а саме: 5 матерям загиблих захисників України та двом дітям захисників України на суму 25 280 гривень; 17 громадянам, які опинилися в складних життєвих обставинах та потребують проведення термінового лікування, на суму 62 169 гривень.

Комісією щодо розгляду питань по наданню цільової матеріальної  допомоги мешканцям громади з числа осіб з інвалідністю, що пересуваються за допомогою крісел колісних, для вирішення ними питань, пов’язаних із проведенням реконструкції житлових будинків (квартир), затверджений одній особі з інвалідністю розмір цільової матеріальної допомоги  на 78 тисяч гривень (виплати здійснюються також за кошти бюджету громади).