м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

Про підсумки першого етапу конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких буде надаватися фінансова підтримка з міського бюджету у 2020 році

З метою задоволення у 2020 році потреб територіальної громади міста Суми у послугах із денного догляду за особами, які мають інтелектуальну недостатність, департаментом соціального захисту населення Сумської міської ради до 1 квітня 2019 року було оголошено про проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка з міського бюджету у 2020 році. Термін реалізації програм (проектів, заходів) встановлений з 1 січня 2020 року по 31 грудня 2020 року. Усі інститути громадянського суспільства, які виявили бажання взяти участь у конкурсі, мали можливість подати свою конкурсну пропозицію у період з з 01 квітня 2019 року по 02 травня 2019 року. На конкурс була надана одна конкурсна пропозиція.
Конкурс проводиться трьома етапами.
Перший етап конкурсу проведений 20 травня 2018 року, під час якого членами конкурсної комісії була проведена індивідуальна оцінка конкурсної пропозиції на відповідність технічним вимогам та прийняте рішення про проведення відкритого захисту конкурсної пропозиції.