м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

Про підсумки другого і третього етапів конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених міськими громадськими об’єднаннями ветеранів, для виконання (реалізації) яких буде надаватися фінансова підтримка з міського бюджету в 2020 році

Департаментом соціального захисту населення Сумської міської ради було проведено конкурс з визначення програм (проектів, заходів), розроблених міськими громадськими об’єднаннями ветеранів, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка з міського бюджету в 2020 році.

21 червня 2019 року проведено відкритий захист конкурсних пропозиції, в рамках другого етапу конкурсу, який здійснювався керівниками міських громадських об’єднань ветеранів – учасниками конкурсу, або їх уповноваженими представниками.

Після проведеної, в рамках третього етапу, індивідуальної оцінки сформовано рейтинг конкурсних пропозицій, у якому перше місце посів проект «Рух вперед» громадської організації «Сумська спілка учасників бойових дій (АТО)», друге – проект «Інтерактивний «Музей історії АТО» вищезгаданої громадської організації, третє – проект «Жива пам’ять поколінь» Сумської міської організації ветеранів України, четверте – проект «Народ, осяяний пам’яттю, – нездоланний» громадської організації «Ковпаківська районна організація ветеранів м. Суми», п’яте – проект «Щаслива IT родина» громадської організації «Сумська спілка учасників бойових дій (АТО)».

Кошторис витрат зазначений у конкурсних пропозиціях складає:

  • проект «Рух вперед» громадської організації «Сумська спілка учасників бойових дій (АТО)» – 82443,00 грн.,
  • проект «Інтерактивний «Музей історії АТО» громадської організації «Сумська спілка учасників бойових дій (АТО)» – 94240,00 грн.,
  • проект «Щаслива IT родина» громадської організації «Сумська спілка учасників бойових дій (АТО)» – 191960,00 грн.,
  • проект «Жива пам’ять поколінь» Сумської міської організації ветеранів України – 564700,00 грн.,
  • проект «Народ, осяяний пам’яттю, – нездоланний» громадської організації «Ковпаківська районна організація ветеранів м. Суми» – 143872,00 грн.

Фінансування конкурсних проектів у 2019 році проводиться відсотково, відповідно до зайнятого місця в рейтингу, а саме: проект «Поруч по життю» громадської організації «Сумська спілка учасників бойових дій (АТО)» 80% від запланованої суми фінансування, проект інтерактивний «Музей історії АТО» громадської організації «Сумська спілка учасників бойових дій (АТО)» 60 % від запланованої суми фінансування, проект «Пам’ятаємо, збережемо, не забудемо» громадської організації «Ковпаківська районна організація ветеранів м. Суми»  43,176 % від запланованої суми фінансування, проект «Жива пам’ять поколінь» Сумської міської організації ветеранів України 43,176 % від запланованої суми фінансування.

У 2019 році в рамках проекту інтерактивний «Музей історії АТО» громадської організації «Сумська спілка учасників бойових дій (АТО)» проводився збір та збереження інформації про збройний конфлікт, який відбувається на сході України на базі інтерактивного музею історії АТО. Використання експозиції музею у військово – патріотичному вихованні учнівської молоді у школах, профтехучилищах міста та підтримка патріотичних настроїв у суспільстві. В рамках проекту «Пам’ятаємо, збережемо, не забудемо» громадської організації «Ковпаківська районна організація ветеранів м. Суми» поліпшення допризовної підготовки і військово – патріотичного виховання молоді, координація діяльності всіх організацій, установ і закладів, залучених до цієї роботи на підставі спогадів учасників бойових дій Другої світової війни, архівних документів, поглиблення і закріплення знань учнів і студентів про події Другої світової війни 1939-1945 років. Сумською міською організацією ветеранів України в рамках проекту «Жива пам’ять поколінь» ознайомлено молодіжну аудиторію з історичною правдою про Другу світову війну та проведено бесіду щодо виховання військово – патріотичного почуття у школярів, студентів та кадетів. В рамках проекту «Поруч по життю» громадської організації «Сумська спілка учасників бойових дій (АТО)» підвищення соціальної активності учасників бойових дій, завдяки сумісній діяльності з дітьми і їх батьками з онкогематологічного відділення. Актуалізовано особливості групової роботи для учасників проекту та суспільства. Організовано та проведено бійцями спільних заходів з дітьми з Сумської обласної дитячої лікарні, та груп родинної взаємодії.