м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

Привітання ветеранів Сумської міської територіальної громади

Рано чи пізно в житті кожного з нас настає своя «золота осінь» – стиглі роки повертають на схил людського віку. Тож є щось символічне в тому, що в цю помірковану осінню пору весь цивілізований світ відзначає День людей похилого віку, а в Україні з 2005 року – ще й День ветерана. Це  привід замислитися щодо подальшої долі людства, його культури, взаємозв’язку поколінь.

Цей день об’єднує людей всіх професій, котрі на заслуженому відпочинку і отримали звання – ветеран і несуть його з гідністю, бо вони є взірцем для молоді. Не залишилися поза увагою керівництва департаменту соціального захисту населення Сумської міської ради ветерани нашої громади, ранок 1 жовтня для яких розпочався вшануванням поважних мешканців громади. Заступником директора департаменту Світланою Маринченко разом із заступником міського голови Станіславом Поляковим відвідано сторічну жительку громади, Куроєдову Надію Миколаївну, свідка та учасницю багатьох історичних подій, дружину Героя Радянського Союзу, льотчика-винищувача, на долю якої випало чимало випробувань.

Члени Сумської міської організації ветеранів України також отримали привітання та солодкі подарунки від керівництва департаменту. Ветеранам були сказані теплі слова подяки за їх внесок у розвиток нашої громади, за багаторічну самовіддану працю, доброту й мудрість.

На урочистому  концерті в приміщенні Сумського фахового коледжу мистецтв і культури ім. Д.С. Бортнянського заступником директора департаменту Аллою Котляр були відзначені подяками директора департаменту Гугля Володимир Олексійович, Шилкін Віктор Сергійович, Семенова Світлана Дмитрівна, Буц Тетяна Михайлівна, Прокопець Галина Олексіївна, члени Сумської міської організації ветеранів України за активну громадську позицію, багаторічну сумлінну працю, особистий внесок у вирішення питань соціального захисту ветеранів.

В цей день звертаємося до всіх літніх мешканців громади, ветеранів з найщирішими вітаннями! Бажанням міцного здоров’я, благополуччя в родинах. Радості, гарного настрою, людської поваги і всього найкращого вам і вашим сім’ям!

Нехай осіння пора, в яку ви вступили, буде світлою й ласкавою, сповненою душевним теплом, увагою і турботою близьких!
Довгих і щасливих вам років життя! Будьте здорові, радійте успіхам дітей та онуків! Миру вам, оптимізму і благополуччя!