м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

Привітання колективу та соціальних працівників територіального центру «Берегиня»

На передодні професійного свята – Дня працівника соціальної сфери – директор департаменту соціального захисту населення Сумської міської ради Тетяна Масік вітала колектив та соціальних працівників територіального центру «Берегиня».

Тетяна Масік у вітальному слові наголосила, що міська влада постійно турбується про добробут не тільки мешканців громади, які цього потребують, а і про соціальних працівників, які несуть людям тепло й турботу.

«Ваша компетентність, працьовитість та душевне тепло і надалі служитимуть людям, а свято принесе усвідомлення своєї причетності до великої справи соціального захисту людини. Впевнена, що властивий вам високий моральний та професійний потенціал і надалі слугуватиме інтересам мешканців громади», – зазначила директор департаменту.

За значний особистий внесок у наданні соціальних послуг та соціального обслуговування, з урахуванням сумлінної праці і досягнутих результатів та з нагоди професійного свята – Дня працівника соціальної сфери України, Подякою директора департаменту відзначено соціальних робітників Бирдюгову Валентину та Муху Вікторію, а також організатора культурно-дозвіллєвої діяльності відділення денного перебування «Спільнота» Жмурко Ольгу.

[robo-gallery id=”10906″]