м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

Представники департаменту вшанували пам’ять Максима Наріжного

26 березня на Алеї Героїв до вшанування пам’яті загиблого учасника АТО  Максима Наріжного приєдналися і представники департаменту. Максим загинув 27 березня 2017 року під час виконання бойового завдання на Світлодарській дузі, поблизу селища Новолуганське на Донеччині. Йому назавжди залишиться 21 рік…

Народився Максим Наріжний 28 грудня 1995 року в селі Яблучне Великописарівського району Сумської області. У 2006 році родина переїхала до Сум.

У Сумах закінчив школу № 22. Захоплювався футболом, грав за сумські команди в молодіжних чемпіонатах України та турнірах Сумської області, був вихованцем дитячо-юнацької спортивної школи «Фрунзенець».

2012-го вступив до Сумського державного педагогічного університету  імені А.С. Макаренка. У 2015 році, досягши повноліття, перевівся на заочну форму навчання в університеті і вирушив добровольцем на фронт, підписав контракт на військову службу в Збройних силах України. Служив у 1-й штурмовій роті 46-го окремого батальйону спеціального призначення «Донбас-Україна».

Батько загиблого Сергій Наріжний, і сам, до речі, також військовий, розповідає: «Коли Максим пішов, я був в АТО. Я не знав, що він пішов. Дізнався, коли був у Чонгарі, нас вивели на ротацію в 2015 році. Син був на Дніпропетровщині, тоді я поїхав до нього. Ми зайшли з комбатом, він не очікував, що приїду, а тоді я демобілізувався в липні, до нього у вересні їздив. Час не лікує… Все одно чекаєш, але що чекати? Уже все: сина немає…»