м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

Працівники центру «Сприяння» громадської організації «Феліцитас» продовжують надавати соціальні послуги

У зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України виникла ситуація, за якої частина населення нашої держави, щоб зберегти своє життя та життя своїх родин, тимчасово покинули  місця свого проживання та виїхали з рідного краю.

Але працівники центру «Сприяння» громадської організації «Феліцитас»  продовжують надавати соціальні послуги особам з інвалідністю внаслідок інтелектуальних порушень віддалено, за допомогою інформаційно-комунікаційних технологій, із використанням практики дистанційного навчання. 

З’ясовуються  проблеми та потреби сімей задля визначення шляхів їх подолання.

Центром організована робота зі спонсорами та благодійниками щодо забезпечення сімей, де виховується молодь з інвалідністю з тяжкими інтелектуальними порушеннями, продуктами медикаментами, засобами особистого догляду. За період воєнного стану всі 36 родин осіб з інвалідністю, які обслуговуються в центрі, отримали необхідні продуктові набори, неодноразово забезпечувалися ліками та засобами особистого догляду.

Із цією метою було налагоджено співпрацю з благодійною організацією «Фонд Руєвит», релігійними організаціями, громадською організацією «Коаліція захисту прав осіб з інвалідністю внаслідок інтелектуальних порушень».

Кожній родині отримувача соціальних послуг центру «Сприяння» забезпечено професійний супровід шляхом проведення занять дистанційно, консультування щодо безпечного перебування родин за кордоном. Спеціалісти центру надають поради для стабілізації емоційного стану осіб з інвалідністю, адже основне завдання працівників центру в цей  важкий час – це турбота про емоційний та психологічний стан осіб з інвалідністю та їх батьків.