м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

Працівники департаменту взяли участь в онлайн-вебінарі щодо призначення житлових субсидій

9 червня відбувся вебінар на тему «Особливості призначення житлових субсидій з травня 2021 року». Проводили його розробники програмного комплексу ПК «Наш Дім», за допомогою якого призначаються житлові субсидії. У вебінарі взяли участь і представники департаменту соціального захисту населення Сумської міської ради. Серед питань, які обговорювались, головними були:

  • механізм призначення субсидій відповідно до умов, встановлених постановою Кабінету Міністрів України від 14.04.2021 № 420;
  • призначення житлових субсидій на понаднормову площу житла;
  • верифікація житлових субсидій за рекомендаціями Міністерства Фінансів України;
  • технічні проблеми при завантаженні заяв на призначення житлових субсидій, поданих за допомогою програмного комплексу «Інтегрована інформаційна система «Соціальна громада».

Нагадємо, що автоматичний перерахунок житлових субсидій без звернень громадян з травня 2021 року буде проведено лише на підставі інформації Міністерства фінансів України за результатами проведеної верифікації даних щодо одержувачів житлових субсидій на відповідність вимогам за яких субсидію не може бути призначено.

Оскільки на сьогодні інформація про верифікацію до департаменту не надходила, в червні поточного року житлову субсидію за травень 2021 року на рахунки громадян нараховано не буде.