м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

Працівники департаменту привітали вихованців НВК №34 з Різдвом Христовим

Напередодні світлого дня Різдва Христового працівники департаменту соціального захисту населення Сумської міської ради та територіального центру «Берегиня» відвідали дитячий садок – комунальну установу «Сумський спеціальний реабілітаційний навчально-виховний комплекс: «Загальноосвітня школа і ступеня-дошкільний навчальний заклад №34», щоб привітати вихованців цього закладу зі святом.

Директор установи Людмила Шрамко радо зустріла гостей і з дотриманням усіх карантинних вимог провела міні-екскурсію закладом. Людмила Михайлівна розповіла про сам заклад і про діток, які в ньому виховуються, про їх складні діагнози, а також про успіхи, яких вдається досягати цим діткам разом із педагогами, реабілітологами, психологами. Адже робота закладу спрямована на комплексну соціальну, психологічну, педагогічну та інші види реабілітації. Наразі в НВК нараховується 98 дітей, із яких 14 – школярі, решта – дошкільнята.

Заступник директора департаменту соціального захисту населення – начальник управління у справах осіб з інвалідністю та соціального обслуговування громадян Алла Котляр і директор територіального центру «Берегиня» Інна Галіченко привітали дітей та їх батьків із Різдвом Христовим, побажали їм міцного здоров’я, щастя, терпіння, добробуту, домашнього затишку та приємних зимових свят, а також вручили солодкі подарунки.