м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

Працівники департаменту активно долучилися до проведення загальноміської толоки

Традиційно, навесні кожного року за ініціативи Сумської міської ради проводиться весняна толока. Але цього року, у зв’язку із запровадженням карантинних заходів, пов’язаних із протидією поширення коронавірусної інфекції COVID-19,  проведення загальноміського  місячника благоустрою відбулося наприкінці травня та на початку червня. «Екологічна акція» була проведена з метою наведення належного санітарного стану в межах міської територіальної громади, підвищення рівня благоустрою, активізації суспільства у справі охорони і відновлення довкілля.

Працівники департаменту соціального захисту населення Сумської міської ради також долучилися до проведення загальноміської  толоки 22 травня та 10 червня під девізом «Не будь байдужим до сміття, стане здоровішим і чистішим і твоє життя!».

Працівниками департаменту були здійснені роботи по очищенню від сміття  території озера Чеха (вздовж вул. Харківська до гуртожитку СумДУ) та річки Псел (права сторона від мосту вул. Прокоф’єва до затоки, вздовж садово-городнього кооперативу).

Толока фінішувала, попереду «час активних відпочинків», але будьте не байдужими та прибирайте за собою!