м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

Подовжено виплату адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам

Для забезпечення виконання постанови Кабінету Міністрів України від 01.10.2014 № 505 «Про затвердження порядку надання щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг», департаментом соціального захисту населення Сумської міської ради здійснюється соціальна підтримка внутрішньо переміщених осіб.

Так, з урахуванням продовження карантинних заходів по 31 липня, департаментом було подовжено виплату щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам на липень 2020 року без звернення та подання документів заявниками.

Окрім того, протягом одного місяця після скасування карантину буде проводитися перерахунок розміру виплаченої грошової допомоги внутрішньо переміщеним особам на підставі поданих особою або уповноваженим представником сім’ї заяви та необхідних документів.

Звертаємо увагу, якщо за результатами проведеного перерахунку:

1) розмір отриманої грошової допомоги виявиться меншим – буде здійснено доплату різниці між її перерахованим і виплаченим розміром;

2) не підтверджено право на отримання грошової допомоги, або її розмір виявляється меншим від розміру допомоги, виплаченої під час карантину, або особою чи уповноваженим представником сім’ї не подано заяви та необхідних документів – буде стягнуто надміру виплачені суми допомоги згідно з законодавством.

Також нагадуємо, що у період дії карантину та протягом одного місяця після його скасування припинення виплати грошової допомоги в разі непрацевлаштування особи не застосовується.

Вся актуальна інформація розміщується на сайті департаменту:  https://dszn.smr.gov.ua/ та на сторінці департаменту «Соціальний захист міста Суми» в мережі «Фейсбук» (https://www.facebook.com/sumysoczahyst).

Консультації можна отримати у телефонному режимі по багатоканальному номеру 788-888 та додаткових телефонах 787-120, 787-122, 787-123.