м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

Подовжено строки надання державних соціальних допомог під час карантину!

Під час карантинних заходів, пов’язаних із поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19), продовжують прийматися урядові рішення щодо посилення соціальної підтримки отримувачів державних соціальних допомог.

Так, Кабінетом Міністрів України 8 квітня 2020 року прийнято Постанову, згідно з якою продовжено строки виплати державних соціальних допомог та звернення за їх призначенням на період карантину та 30 днів після його скасування.

В умовах карантину, коли передбачені обмеження щодо пересування громадян, та 30 днів після його завершення, державні соціальні допомоги будуть перепризначатися автоматично.

Строки продовжено щодо:

  • виплати на новий період державної соціальної допомоги, яку було призначено раніше, без необхідності особистого звернення громадян;
  • нових звернень за призначенням деяких видів державної допомоги;
  • виплати державної соціальної допомоги особам з інвалідністю з дитинства, дітям з інвалідністю, особам з інвалідністю, у випадках, коли строк переогляду органом МСЕК (медико-соціальної експертизи) або ЛКК (лікарсько-консультативної комісії) пропущено.

Громадяни, які мають необхідність подати документи на призначення будь-якого виду державної соціальної допомоги, можуть надіслати всі необхідні документи поштою або залишити в скриньці, яка розташована при вході до адмінбудівлі департаменту (вул. Харківська, буд. 35). Телефон для додаткових консультацій 788-888.