м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

Питання соціального захисту “чорнобильців” обговорювали на консультативній раді

Колегіальним органом, що виконує функції консультативно-дорадчого органу у місті, є консультативна рада з питань соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи. Створений цей колегіальний орган для виконання певних завдань, зокрема – це підготовка пропозицій щодо шляхів вирішення нагальних питань реалізації державної політики у сфері соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, створення належних умов для їх життєзабезпечення; врахування пропозицій громадських організацій при розробленні міських програм; розроблення пропозицій до заходів щодо розв’язання житлових, комунально-побутових та інших соціальних проблем відповідної категорії громадян, а також забезпечення постійного діалогу між виконавчим комітетом міської ради та громадськими організаціями, які опікуються «чорнобильцями».

Під час чергового засідання консультативної ради, яке відбулося 11 грудня, постраждалі внаслідок аварії на ЧАЕС мали конструктивний діалог із представниками влади – заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів влади Альоною Дмітрєвскою, директором департаменту соціального захисту населення Тетяною Масік, та обговорили питання надання соціальних гарантій, які передбачені міськими та державними програмами на 2020 рік, пенсійного забезпечення, забезпечення житлом та медичного супроводу зазначеної категорії осіб.

Щороку 14 грудня в Україні відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції. В переддень цього дня хочемо сказати шановним ліквідаторам – Ви є справжнім прикладом патріотизму, мужності та самовідданості. Від щирого серця бажаємо вам міцного здоров’я, сімейного затишку, оптимізму, добробуту та благополуччя!