м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

Питання призначення соціальних виплат 22 внутрішньо переміщеним особам розглянули на комісії

Враховуючи необхідність колегіального вирішення питань, що стосуються  призначення чи відновлення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам, 9 вересня проведено засідання відповідної міської комісії.

Під час засідання комісії обговорювалися питання відновлення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 8 червня 2016 року № 365, якою передбачено здійснення структурними підрозділами з питань соціального захисту населення перевірки наведених у довідці про взяття на облік відомостей про фактичне місце проживання внутрішньо переміщеної особи. Це стосується лише тих внутрішньо переміщених осіб, які є отримувачами соціальних виплат, субсидій та пільг.

В результаті розглянуто 22 справи та ухвалені рішення:

  • призначити щомісячну адресну допомогу для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг, 16 внутрішньо переміщеним особам;
  • призначити інші види державної соціальної допомоги 6 внутрішньо переміщеним особам.

Робота департаменту у даному напрямку направлена на забезпечення контролю в системі здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам та дотримання їх прав на  соціальний захист.