м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

Питання призначення грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення розглядали на засіданні комісії

21 грудня під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Альони Дмітрєвской відбулося засідання комісії щодо розгляду заяв членів сімей осіб, які загинули (попали безвісті), померли та осіб з інвалідністю, внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, деяких категорій осіб, які брали участь в Революції Гідності, про виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення.

На засіданні комісії були розглянуті звернення трьох внутрішньо переміщених осіб та особи з інвалідністю 2 групи внаслідок війни, яка приймала участь у бойових діях на території інших держав.

За результатами розгляду, комісією одноголосно прийнято рішення про призначення грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення заявникам на суму 4,4 млн. грн.

Також, у зв’язку зі збільшенням опосередкованої вартості спорудження житла в Сумській області та на виконання наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 02.12.2019 № 286, 17 особам, яким в 2018-2019 роках було призначено грошову компенсацію, проведено перерахунок грошової компенсації на суму 21,7 млн. грн., яка при  надходженні коштів з державного бюджету буде перерахована на особисті банківські рахунки заявників. Після отримання коштів, особа протягом року матиме право придбати житло на території України.