м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

ПІЛЬГОВИКАМ!

Із 2023 року пільги на оплату ЖКП надаються тільки у грошовій готівковій формі органами Пенсійного фонду України.

Тим пільговикам, які до грудня 2022 року вже отримували пільги у ГОТІВКОВІЙ формі, а також тим, які звернулися за наданням виплати починаючи з грудня 2022 року, Пенсійний фонд України виплачує кошти на їхні рахунки, відкриті в уповноважених банках або через відділення АТ «Укрпошта».

ПЕНСІОНЕРАМ, які до грудня 2022 року отримували пільги у грошовій БЕЗГОТІВКОВІЙ ФОРМІ, виплата здійснюється шляхом перерахування коштів на їх пенсійні рахунки в уповноважених банках або через відділення АТ «Укрпошта», де людина одержує пенсію.

Громадянам, які до грудня 2022 року отримували пільги у грошовій безготівковій формі і НЕ Є ПЕНСІОНЕРАМИ, кошти на виплату пільг перераховуються на їх поточні рахунки, відкриті Пенсійним фондом України в АТ «Ощадбанк». Про відкриття такого рахунка в банку органи ПФУ інформують пільговика. Щоб одержати кошти з такого рахунку, потрібно особисто звернутися до Ощадбанку для укладення договору банківського рахунка.

Якщо ж пільговик бажає отримувати кошти на виплату пільг на рахунок, відкритий в іншому банку, або через відділення АТ «Укрпошта», він повинен звернутися із відповідною заявою до територіального органу ПФУ в обраний спосіб:

  • особисто до будь-якого сервісного центру головного управління Пенсійного фонду України;
  • поштою;
  • через особистий кабінет на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України (https://portal.pfu.gov.ua)