м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

Пільговикам про умови отримання пільг на ЖКП у грошовій готівковій формі

Звертаємо увагу, що пільговики, які отримують пільги в грошовій готівковій формі (на картковий рахунок або через поштове відділення), зобов’язані сплачувати щомісяця вартість фактично спожитої послуги з урахуванням суми пільги, виплаченої готівкою.

У разі наявності простроченої заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг більш ніж три місяці (при умові – строк її позовної давності не минув та загальна сума перевищувала 20 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, тобто 340 грн.) на початок опалювального (неопалювального) періоду у пільговиків, які отримують пільгу у готівковій формі, виплата пільги з наступного опалювального (неопалювального) сезону буде здійснюватися у грошовій безготівковій формі.

До того ж, інформацію щодо наявності простроченої заборгованості з оплати послуг (внесків/платежів) та її розмір, яка обліковується на початок опалювального (неопалювального) сезону до департаменту соціального захисту населення подають управителі, об’єднання та виконавці комунальних послуг.

         Пільговикам, які отримують пільги в грошовій безготівковій формі, незалежно від наявної заборгованості, форма надання пільг та їх обсяги змінюватися не будуть.

Консультативну інформацію з вищезазначених питань можна отримати за багатоканальним номером телефону 788-888.