м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

Пільги на проїзд Почесним донорам України, які мешкають у громаді

У Сумській міській територіальній громаді вже кілька років поспіль реалізується програма «Милосердя». Мета прийнятої програми полягає у забезпеченні додаткових до встановлених законодавством гарантій щодо соціального захисту окремих категорій мешканців громади, здійснення конкретних заходів, спрямованих на забезпечення права кожного громадянина на достатній життєвий рівень, поліпшення становища найбільш вразливих верств населення, серед яких, зокрема, Почесні донори України.

Програмою передбачено надання Почесним донорам України, які не мають права на пільговий проїзд відповідно до законів України та постанов Уряду, права на таку пільгу у комунальному електротранспорті.

З початку року пільгою користуються щомісяця більше 100 Почесних донорів України. Комунальному підприємству «Електроавтотранс» відшкодовано кошти в сумі 86,4 тис. гривень за їх безкоштовне перевезення у січні – березні.  

Тож, у разі зацікавленості в отриманні пільг на проїзд, пропонуємо мешканцям громади, що мають статус Почесного донора України, звернутися до департаменту соціального захисту населення Сумської міської ради (вул. Харківська, буд. 35, каб. 135, робоче місце № 11) із заявою та документами (копіями паспорта, довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків, посвідчення «Почесний донор України»).

На підставі отриманих документів департамент формує список осіб, які мають право на пільговий проїзд, та доводить його КП «Електроавтотранс». Відповідно до отриманих списків підприємство до 30 числа місяця, що передує місяцю надання пільги, видає місячні проїзні квитки Почесним донорам України.

Телефони для довідок у департаменті: 787-130, 787-129.