м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

Пільги на абонентське обслуговування за надання послуги з постачання теплової енергії та гарячого водопостачання

Механізм надання пільг на оплату абонентського обслуговування по послугам з постачання теплової енергії та гарячого водопостачання врегульовано Порядком надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива і скрапленого газу у грошовій формі, затвердженим постановою  Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 № 373.

В лютому цього року буде вперше проведено нарахування пільг на оплату абонентського обслуговування:

  • пільговикам, послуги яким надає ТОВ «Котельня північного промвузла» – з грудня 2021 року по послузі з постачання теплової енергії
  • пільговикам, послуги яким надає ТОВ «Сумитеплоенерго» – з листопада 2021 року по послугам з постачання теплової енергії та гарячого водопостачання

Суму донарахованої пільги буде включено до виплатних документів за лютий 2022 року. У подальшому нарахування пільг на зазначені послуги буде проводитись щомісячно.

Довідкову інформацію з питання нарахування пільг можна отримати у департаменті за телефонами 787-135, 050-407-81-17.

За отриманням інформації про спожиті послуги, нараховані суми за послуги, розмір заборгованості (переплати) пільговики повинні звертатись до надавачів комунальних послуг (ТОВ «Сумитеплоенерго» або ТОВ «Котельня північного промвузла»).