м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

Підсумки засідань міських комісій на цьому тижні

Цього тижня, в режимі відеозв’язку, міськими комісіями розглядалися питання соціального забезпечення мешканців Сумської міської ОТГ.

Так, з урахуванням значного обсягу підготовлених справ для розгляду було проведено 2 засідання (14.072020 та 16.07.2020) комісії з питань, пов’язаних з отриманням житлових субсидій, призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям та по прийняттю рішень про включення до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги, інформації про адресу фактичного місця проживання пільговика.

На засіданнях вищезазначеної комісії загалом було розглянуто матеріали по 391 справі.

Прийнято наступні рішення:

  • надання дозволу на призначення житлової субсидії 386 домогосподарствам, які були отримувачами субсидії до завершення опалюваного періоду 2019-2020 років;
  • надання дозволу на призначення 1 домогосподарству субсидії з початку неопалюваного сезону після її припинення;
  • надання дозволу на призначення субсидії 1 внутрішньо переміщеній особі;
  • включення до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги, інформацію про фактичне місце проживання пільговика по 3 заявам.

Крім того, надано дозвіл на зупинення розгляду 4 подань про розгляд питань, пов’язаних з отриманням житлових субсидій, до дня припинення дії карантину.

Іншою комісією – по розгляду заяв громадян з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам опрацьовано 41 справу.

В результаті, було ухвалено рішення призначити:

– щомісячну адресну допомогу для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг 31 особі;

– різні види державних соціальних допомог 10 особам.