м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

Підсумки роботи департаменту за минулий тиждень

ПРИЙОМ ГРОМАДЯН:

На минулому тижні з питань призначення та виплати державної соціальної допомоги, пільг, компенсацій та житлової субсидії звернулося понад 4,5 тис. осіб.

ЖИТЛОВІ СУБСИДІЇ:

24 вересня сформовані та відправлені до Міністерства соціальної політики України реєстри одержувачів житлової субсидії в готівковій та безготівковій формі за вересень на загальну суму 3 197,7 тис. гривень. Відтак, 8 308 представників домогосподарств отримають субсидії в готівковій формі разом з пенсією, а 3 441 – грошовим переказом через АТ «Ощадбанк».

У безготівковій формі субсидія призначена 216 домогосподарствам (отримувачі субсидії, які надали підтверджуючі документи про погашення заборгованості в сумі, яка перевищувала 340 грн., та які звернулися за призначенням житлової субсидії вперше) на 62,6 тис. гривень.

ПІЛЬГИ та ДОПОМОГИ:

Проведено фінансування пільг по послузі квартплата та інші послуги в сумі 122,8 тис. грн., які направлено на фінансування ОСББ.

За рахунок коштів міського бюджету надавачам послуг проведено відшкодування витрат за серпень 2019 року за надані пільги загальну суму 103,6 тис. грн.

Комунальному підприємству «Електроавтотранс» за рахунок коштів міського бюджету відшкодовано витрати за пільгове перевезення окремих категорій громадян в сумі 3 247,5 тис. грн.

Профінансовано АТ «Укрзалізниця» за пільговий проїзд окремих категорій громадян на залізничному транспорті у приміському сполученні на суму 83,3 тис. грн. та у міжміському сполученні на суму 32,7 тис. грн.

Проведено виплату усіх видів державної соціальної допомоги за поточний місяць по додатковим відомостям 507 одержувачам на 2 млн. грн.

ВИКОНАННЯ МІСЬКИХ ПРОГРАМ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ:

Реалізовуючи міську програму «Місто Суми – територія добра та милосердя», 4 мешканцям міста, які опинилися в складних життєвих обставинах, надано матеріальну допомогу за рахунок коштів депутатів на 26 тис. грн.

Проведено виплати одноразової матеріальної допомоги 10 дітям з багатодітних сімей, які вступили до закладів вищої освіти, яка виплачується в розмірі прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку; 9 військовослужбовцям, які проходять військову службу за контрактом у Збройних Силах України; 6 ветеранам підпільно-партизанського руху в роки Другої світової війни до Дня партизанської слави.

В рамках міської програми «Соціальна підтримка учасників антитерористичної операції та членів їх сімей» проведено відшкодування вартості спожитих житлово-комунальних послуг за серпень 2019 року 50 сім’ям учасників бойових дій на 9,2 тис. грн.

Вперше в 2019 році запроваджено відшкодування вартості проїзду один раз на рік до будь-якого пункту України і назад залізничним транспортом членам сімей загиблих учасників АТО. Так, на минулому тижні проведено відшкодування витрат двом членам сімей загиблих учасників АТО на 1,5 тис. грн.