м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

Підсумки чергового засідання опікунської ради

На черговому засіданні опікунської ради при органі опіки та піклування Сумської міської ради, яке відбулося 2 листопада під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Віри Мотречко, розглянуто 5 заяв мешканців громади.

Звернення стосувалися встановлення опіки над повнолітньою особою в разі визнання її судом недієздатною, призначення опікуна над недієздатною особою, влаштування недієздатної особи до закладу соціального захисту особи, яка страждає на психічні розлади, надання дозволу на зняття з реєстрації за місцем проживання.

Під час засідання також обговорили напрямки роботи, проведені опікунською радою у жовтні поточного року. В реєстрі недієздатних повнолітніх осіб на 01.11.2021 обліковувався 427 громадян. Представники органу опіки та піклування як заінтересовані особи залучались до участі в 6 судових засіданнях. За місяць проведено 27 обстежень житлово-побутових умов проживання недієздатних осіб, вживаються заходи по захисту їх прав та інтересів, опрацьовується стан життєзабезпечення, визначаються проблемні питання сімей, де під опікою перебувають повнолітні недієздатні особи, та шляхи їх вирішення.