м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

Підписаний Меморандум про співпрацю

Відбулася визначна подія – підписання Меморандуму про співпрацю з благодійною організацією «Парафіяльний благодійний фонд «Карітас Суми».  

Метою Меморандуму є об’єднання зусиль благодійної організації, міської влади, департаменту соціального захисту населення у наданні допомоги внутрішньо переміщеним особам, що зареєструвалися у Сумській міській ТГ, для покриття витрат на проживання, та забезпечення гуманітарною допомогою. Як покриття витрат на проживання ВПО, так і надання інших видів гуманітарної допомоги буде здійснюватися саме Парафіяльним благодійним фондом «Карітас Суми» за результатами підготовлених пропозицій департаментом соцзахисту.

У рамках підписання документу сторони також домовилися про проведення спільних просвітницьких заходів, спрямованих на підвищення рівня обізнаності громадян щодо соціального захисту, шляхом проведення засідань «круглих столів», зустрічей, прес конференцій тощо.

Ми покладаємо великі надії на співпрацю з БФ «Карітас Суми» у напрямку вирішення питань осіб, які через військову агресію росії змушені змінити місце проживання.

Департаментом розроблено порядок надання безоплатного тимчасового проживання у двох гуртожитках міста, який затверджено рішенням виконавчого комітету. Відповідно до рішення виконкому внутрішньо переміщена особа може безоплатно проживати у гуртожитку до тих пір, поки не отримає на особистий рахунок у банківській установі державну допомогу на проживання. Від цього моменту благодійна організація бере на себе витрати на проживання по певним категоріям. Також, як анонсує директор БО ПБФ «Карітас Суми» Олександр Дядя, є можливість забезпечити проживаючих безкоштовним гарячим харчуванням і гуманітарною допомогою.

Продовжуємо плідну співпрацю з благодійниками щодо підтримки родин, які через війну вимушені були покинути свої домівки, знайшли прихисток у нашій громаді!