м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

Підбиті підсумки чергових засідань міських комісій

06 лютого 2020 року у департаменті соціального захисту населення Сумської міської ради було проведене чергове засідання комісії по розгляду питань, пов’язаних з отриманням житлових субсидій, призначенням державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям та по прийняттю рішень про включення до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги, інформації про адресу фактичного місця проживання пільговика.

На розгляд комісії надійшло 64 заяви від громадян на призначення житлових субсидій без урахування загальних вимог порядку їх надання. В результаті розгляду, позитивно вирішено надати житлові субсидії   56 домогосподарствам. Крім того, було прийнято рішення по припиненню наданої житлової субсидії по 7 домогосподарствам, у зв’язку із виявленими змінами в складі членів домогосподарства, складі сім’ї членів домогосподарства, та пов’язані із зміною місця реєстрації.

Також було ухвалено призначити державну соціальну допомогу малозабезпеченій сім’ї з урахуванням виняткових обставин, які склалися в родині, одну скаргу від громадянина – залишити без задоволення. В ході роботи комісії прийнято рішення про надання пільг при оплаті за житлово-комунальні послуги 5 особам із числа пільговиків за фактичним місцем їх проживання, а не за місцем реєстрації, в тому числі 4 учасникам бойових дій з числа учасників антитерористичної операції, з них 1 особі з інвалідністю внаслідок війни.

Цього ж дня було проведено засідання комісії по розгляду заяв громадян з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам, під час якого були розглянуті матеріали по 31 справі. Як результат, прийнято позитивне рішення щодо призначення 30 особам щомісячної адресної допомоги для покриття витрат на проживання та 1 особі – державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям.

Робота з даного напрямку триває.