м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

Під час брифінгу для ЗМІ розповідали про видачу гуманітарної допомоги
Під час брифінгу для ЗМІ розповідали про видачу гуманітарної допомоги. Брифінг відбувся за участі міського голови Олександра ЛИСЕНКА, його заступника Віри МОТРЕЧКО, директора департаменту соціального захисту населення Тетяни МАСІК, секретаря міської ради – координатора Першого Сумського гуманітарного штабу Олега РЄЗНІКА.
Виступаючими акцентовано увагу на тимчасовому припиненні видачі стратегічного запасу від держави у зв’язку з відсутністю на даний час такої допомоги. Але, задля забезпечення продуктовими наборами найбільш вразливим категоріям сумчан, було ухвалено рішення про продовження роботи, сформовано 10 тисяч наборів. І вже з понеділка, 18 липня та протягом тижня цю гуманітарну допомогу матимуть змогу отримати мешканці Сумської міської територіальної громади віком від 70 до 75 років включно. Продуктові набори надані некомерційною гуманітарно-продовольчою організацією World Central Kitchen.
Заступник міського голови Віра Мотречко подякувала членам добровольчих формувань, територіальної оборони, а також усім, хто допомагав розвантажувати допомогу і братиме участь у її видачі. Серед таких – департамент соціального захисту населення, управління освіти і науки, Служба у справах дітей, відділ фізичної культури та спорту, спортсмени.
Директор департаменту соціального захисту населення Тетяна Масік повідомила, що пункти видачі працюватимуть із з 9 до 15 години (під час тривоги видача призупинятиметься).
Адреси пунктів :
  • школа № 5 (вул. Доватора, 32);
  • школа № 9 (вул. Даргомижського, 3);
  • школа № 17 (проспект Михайла Лушпи, 18);
  • школа № 22 (вул. Ковпака, 57);
  • школа № 27 (вул. Охтирська, 33).
Крім того, департамент соцзахисту продовжить надавати іншу допомогу вразливим категоріям населення. Тетяна Масік зазначила, що загалом заявили про потребу в гуманітарній допомозі понад 7 тисяч мешканців громади. Наразі вже видали 5 289 продуктових наборів, сформованих Головним Гуманітарним штабом (обласна військова адміністрація) та наданих Першим Сумським гуманітарним штабом. Гуманітарну допомогу для внутрішньо переміщених осіб від міжнародної організації AVSI надали майже 4 тисячам осіб.