м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

Оздоровлення молоді з інвалідністю у таборі «Ровесник»

З 2017 року в бюджеті громади передбачаються кошти для оздоровлення повнолітніх осіб з інвалідністю внаслідок інтелектуальних порушень, а також хворих на ДЦП, адже вони мають найменше можливостей на оздоровлення (більшості особам з інвалідністю протипоказане санаторно-курортне лікування, санаторно-курортні заклади не пристосовані для безперешкодного доступу, недостатня кількість путівок, які надходять для оздоровлення).

В зв’язку з поширенням COVID-19 та запровадженням карантинних обмежень в минулому році оздоровлення відповідної категорії осіб не проводилося.

На 2021 рік програмою Сумської міської територіальної громади «Милосердя» для оздоровлення молоді з інвалідністю передбачено майже                     93 тис. гривень.

На початку вересня 26 осіб з інвалідністю традиційно прийняв оздоровчий заклад санаторного типу «Ровесник».

З перших днів, крім збалансованого п’ятиразового харчування та комплексу оздоровчих процедур, на відпочиваючих чекали фотосесії, веселі квести, театральні заходи з інсценізації казок, спортивні змагання та естафети, дискотеки, перегляд кінофільмів, майстер-класи, конкурси та вікторини.

Різноманітність заходів та чисте повітря хвойного лісу нікого не залишили байдужими, відпочиваючі загартувати свій організм та отримали заряд бадьорості на весь рік.

Дні відпочинку у таборі санаторного типу «Ровесник» стали сонячними промінчиками серед дощових осінніх буднів.