м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

Отримали вітання з нагоди професійного свята

Керівники громади та департаменту соціального захисту населення в онлайн-форматі привітали працівників із Днем працівника соціальної сфери.

Зважаючи на неможливість проведення масових заходів, колективи працівників департаменту соціального захисту населення, підпорядкованих йому структур та інших установ зібралися на онлайн-зустрічі, присвяченій професійному святу.

Вітаючи, міський голова Олександр ЛИСЕНКО зазначив: «Продовжую вітати працівників соціальної сфери з прийдешнім професійним святом. Не припиню говорити, що ваша праця вагома та потрібна в наш час. До повномасштабного вторгнення росії сфера соціального захисту стрімко розвивалася в нашій громаді, а зараз вирішує проблеми ще більшої кількості громадян, адже наразі допомоги потребують не тільки містяни, а й ті, хто вимушений був покинути свої домівки. Соціальні працівники щодня на варті захисту населення. Кожен виконує свої обов’язки професійно та з максимальною віддачею. Щодня ви вирішуєте проблеми містян та допомагаєте боротися з усіма труднощами. Ви кожного дня бачите сотні людей з різними історіями та підтримуєте кожного, хто цього потребує. Дякую вам за те, що не залишаєте нікого в біді, і готові зробити все, щоб допомогти людям. Велика подяка за ваш щоденний нелегкий труд».

Привітали працівників сфери соціального захисту також заступник міського голови Віра МОТРЕЧКО та перший заступник директора департаменту соціального захисту населення Світлана МАРИНЧЕНКО. Вони подякували кожній соціальній структурі громади за згуртованість і бажання стояти на варті захисту населення в такі важки часи. Найголовніше було у побажанні – вірити в себе, у наших захисників та Перемогу над ворогом.

Напередодні, працівники соціальної сфери отримали відзнаки міської та обласної влади.

За наполегливу сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у сферу соціального захисту Подяка голови Сумської обласної ради вручена Наталії Давидовій, Грамота Сумської обласної державної адміністрації – Аллі Котляр. Відзнаками міського голови нагороджені: Віталій Куліш, Тетяна Ревенко, Надія Самбур, Лариса Дунюшкіна, Людмила Круподьорова, Олена Сєдих.

Департаментом соціального захисту населення Сумської обласної державної адміністрації відзначена робота Тетяни Сахненко (Почесна грамота), Катерини Біловоленко (Грамота) та Сергія Дігтяря (Подяка).

Грамотами директора департаменту соціального захисту населення Сумської міської ради нагороджені Наталія Мукменєва, Інна Романенко, Алла Бугаєнко, Лариса Гончаренко, Юлія Юхименко, Ірина Новокшанова, Наталія Лопатченко, Вікторія Рашевська, Анастасія Литвин, Наталія Грицаєнко, Наталія Хашаба, Галина Давиденко, Світлана Лісна, Олена Іваній, Світлана Голдун, Тетяна Пономарьова, Ірина Атаманенко, Наталія Гученко, Ольга Левощенко, Любов Примак.

Вже традиційно, працівникам, які цього річ перейшли 20-річний рубіж праці у сфері соцзахисту, головою Сумської обласної профспілки працівників державних установ Ігорем Теліженком та головою профспілки департаменту Тетяною Ревенко підготовлені заохочувальні відзнаки: Руслану Сєргєєву, Ользі Младеновій, Ларисі Супрун, Олені Пономаренко, Людмилі Скляренко. Також відзнаки отримали працівники, які проявили активну громадянську позицію під час воєнного стану – Ольга Лазарько, Сергій Руденко, Тетяна Мирошниченко, Ганна Охмат та Валентина Крикун.

Професійне свято працівників соціальної сфери – це свято тих, хто виявляє милосердя, створює добро не тільки через службовий обов’язок, а й за велінням совісті та покликом душі. На них покладено високу місію – піклуватися про людей, яким потрібна підтримка і допомога, які не мають змоги самостійно впоратися з життєвими негараздами.

Бажаємо колегам бути завжди оптимістично налаштованими, активними, доброзичливими, незважаючи на нелегкі часи. Кожен крок нашої роботи наближає нас до Перемоги!