м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

Опікунська рада провела чергове засідання

На черговому засіданні опікунської ради, що відбулося 5 серпня під головуванням заступника міського голови Віри Мотречко, розглянуто 8 заяв мешканців міста. Розглядалися питання встановлення опіки над повнолітніми особами в разі визнання їх судом недієздатними та призначення опікуна над недієздатною особою, знаття опікунських обов’язків, надання дозволу на вчинення правочину.

З початку року представники органу опіки та піклування Сумської міської ради, як заінтересовані особи, залучались до участі в 37 судових засіданнях. Як наслідок, над 6 особами встановлено опіку вперше, 5 – подовжено терміни перебування під опікою.

На сьогоднішній день в реєстрі недієздатних повнолітніх осіб обліковується 409 громадян, 69 із яких влаштовані до інтернатних установ або лікувальних закладів для осіб, які страждають на психічні розлади.

Спеціалістами департаменту обстежені житлово-побутові умови проживання 177 недієздатних осіб, надано методичну допомогу у питаннях опіки та піклування 232 громадянам. Для отримання консультацій необхідно телефонувати за номерами 788-888 або 787-146.