м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

Опікунська рада при органі опіки та піклування Сумської міської ради інформує про підсумки роботи за 9 місяців поточного року

З початку року проведено 10 засідань опікунської ради, на яких розглянуто 40 заяв, що стосуються питань опіки та піклування над повнолітніми недієздатними особами.

Згідно з наданими пропозиціями прийнято 10 рішень виконавчого комітету Сумської міської ради з питань опіки та піклування над повнолітніми особами, скарг на дії опікунів, укладання правочинів з нерухомим майном недієздатних тощо. Прийнято участь у 57 судових засіданнях. Як наслідок, над 18 особами встановлено опіку, надано дозвіл на укладання правочинів з нерухомим майном недієздатних з метою покращення житлово-побутових умов та захисту майнових прав підопічних 11 опікунам.

Загалом реєстр недієздатних повнолітніх осіб налічує відомості про 439 осіб, відповідна інформація внесена до Централізованого банку даних з проблем інвалідності.

Проведено 447 обстежень житлово-побутових умов недієздатних осіб, 404 громадянам надано методичну допомогу з питань опіки та піклування над повнолітніми особами, які за станом здоров’я не можуть здійснювати свої права та виконувати обов’язки.

За сприянням органу опіки та піклування Сумської міської ради з коштів, що передбачені у міському бюджеті на виконання виборчих програм і доручень виборців, надано матеріальну допомогу 10 недієздатним особам для придбання засобів особистої гігієни (памперсів) та лікування в загальній сумі 19,0 тис. грн.

Нагадуємо, що засідання опікунської ради проводяться кожен останній вівторок місяця, допомогу з питань, що входять до компетенції опікунської ради, можна отримати за адресою: м. Суми, вул. Харківська, буд. 35, кабінети 210 та 211, тел. 60-45-21, 60-44-48.