м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

Онлайн-сервіси для оформлення документів на допомогу – зручно та безпечно

Онлайн-сервіси дають можливість отримувати громадянам публічні послуги, що досить актуально в умовах сучасного сьогодення, зважаючи на безпекову та епідемічну ситуації в країні.

Крім того, під час тимчасового перебування на території іншої адміністративної одиниці в межах України, онлайн-сервіси стануть у нагоді для вирішення питань соціальних  виплат.

Зазначаємо – на заяву та документи, що подаються в електронній формі, накладається кваліфікований електронний підпис заявника.

Подача документів для оформлення соціальних виплат є  доступною завдяки єдиному порталу державних послуг «Дія» та онлайн-сервісу офіційного сайту Міністерства соціальної політики.

«ДІЯ» дає змогу скористатися комплексом послуг «Е-малятко» та подати заяву для:

«ЕЛЕКТРОННИЙ СЕРВІС» на офіційному веб-сайті Міністерства соціальної політики:

На сьогодні у департаменті зареєстровані документи, подані у 2022 році через портал державних послуг «Дія», від 350 громадян та через веб-сайт Міністерства соціальної політики – від 140 громадян. Найбільше, це – оформлення допомоги при народжені дитини (259 заяв).

При виникненні питань щодо подачі документів пропонуємо звертатися за роз’ясненнями на багатоканальний номер телефону 788-888 або на мобільні номери: 050-407-81-99, 050-407-80-02.