м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

Нестандартні питання щодо призначення різних видів державних соціальних допомог розглядали в четвер міські комісії

Щочетверга в департаменті соціального захисту населення в режимі відеозв’язку проводяться засідання комісій. 29 квітня, як і завжди, на засіданні цього дорадчого органу розглядались нестандартні питання соціального захисту.

На комісію з питань, пов’язаних з отриманням житлових субсидій та по прийняттю рішень про включення до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги, інформації про адресу фактичного місця проживання пільговика було підготовлено 13 справ.

Рішенням комісії 3 домогосподарствам призначено житлові субсидії; 6 житлових субсидій припинено по верифікації (3 – про купівлю на суму більше 50 тис. грн., 2 – про купівлю на суму більше 50 тис. грн. та наявність транспортного засобу менше 5 років випуску, 1 – про наявність транспортного засобу менше 5 років випуску); по 4 заявах інформацію про фактичне місце проживання пільговиків включено до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги.

На комісію по розгляду заяв громадян з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам було підготовлено 23 справи.

За результатами засідання комісією було ухвалено рішення призначити щомісячну адресну допомогу для покриття витрат на проживання в тому числі на оплату ЖКП 20 внутрішньо переміщеним особам; 2 внутрішньо переміщеним особам призначити різні види державних соціальних допомог; 1 внутрішньо переміщеній особі призначити допомогу по безробіттю.

Робота з даних напрямків триває.