м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

Напередодні Міжнародного жіночого дня в Сумах обрали «Міс елегантний вік»

Конкурс серед сумчанок поважного віку «Міс елегантний вік» уже став в обласному центрі традиційним. От і цьогоріч  напередодні Міжнародного жіночого дня в конгрес-центрі СумДУ він відбувся вже вчетверте.

Організатор цього красивого заходу – міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) «Берегиня». Його директор Інна Галіченко відзначила, що в підготовці до конкурсу всі конкурсантки проявили неабияку ініціативність та активність. Жінкам Інна Федорівна побажала гарного настрою та продовжувати життя в не менш активному ритмі.

Цього року учасницями конкурсу стали десять представниць прекрасної статі. На шляху до корони переможниці сумчанкам довелося пройшли п’ять етапів – представлення особистості, відповідь на питання журі, дефіле – в діловому вбранні, у вишиванці та у вечірній сукні.

Всі конкурсантки були настільки переконливі в своїх виступах, зачаровували щирими посмішками та грацією, що компетентному журі, до складу якого увійшли перший заступник міського голови Михайло Бондаренко, директор терцентру «Берегиня» Інна Галіченко, директор Сумського центру професійно-технічної освіти з дизайну та сфери послуг Надія Аніна та завідувач відділення денного перебування інвалідів із розумовою відсталістю «Спільнота» терцентру «Берегиня» Надія Манько, було досить складно визначитися з переможницею.

Але врешті-решт поза увагою не залишилась жодна з учасниць конкурсу, кожну нагородили дипломами та подарунками. Так, «Міс грація» стала Валентина Ворона, «Міс усмішка» – Зоя Дем’яненко, «Міс артистичність» – Ніна Фесенко, «Міс жіночність» – Тетяна Баленко, «Міс оригінальність» – Наталія Сокур, «Міс конгеніальність» – Зінаїда Татьянченко, «Міс досконалість» – Неля Луговська, «Міс чарівність» – Ніна Третяк, «Міс гарний настрій» – Тамара Єйбог.

Володаркою ж корони переможниці та титулу «Міс елегантний вік» стала Людмила Кравченко. Вітаємо переможницю!

А всім жінкам елегантного віку – бажаємо надихатися прикладом учасниць, бути такими ж гарними й ініціативними, здоровими та щасливими, а на обличчі щоб завжди сяяла посмішка, доля була щедрою на подарунки та приємні сюрпризи.