м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

Напередодні Міжнародного дня осіб з інвалідністю директор департаменту соціального захисту населення Сумської міської ради Тетяна Масік вручила заохочувальну відзнаку Тетяні Нянькіній, керівнику театрального колективу для людей з інвалідністю «МИ Є»

У Сумах багато організацій, які працюють із людьми з інвалідністю, та більшість з них опікується дітьми. Але все ж таки є такі, які працюють із дорослими. Одна з них – театральний колектив для людей з інвалідністю «МИ Є». Організувала його Тетяна Нянькіна – особистість доволі відома в творчому середовищі нашого міста, і не тільки. А ще вона – людина непосидюча і небайдужа до чужої біди. Тетяна завжди переймалася долею дітей-сиріт та людей з інвалідністю. Тому й об’єднала дорослих людей з інвалідністю в аматорський театр. На її думку, під час їх вистав глядачі бачать, що ці люди здатні себе реалізувати. І це, окрім не потрібного для цих людей жалю, викликає повагу, змушує задуматися над тим, що вони такі ж члени суспільства і їм не потрібні подарунки – вони потребують гідного ставлення до себе, уваги і соціалізації. І це набагато більше, ніж якісь матеріальні речі, якими ми можемо їм допомогти. І Тетяна завжди спонукає своїх підопічних до наполегливої праці, адже щось вийде лише в того, хто наполегливо працює і прагне до чогось. Тим більше в складні часи, коли світ перш за все переймається проблемою пандемії.

Директор департаменту Тетяна Масік подякувала Тетяні Нянькіній за таку життєву позицію, за підтримку осіб з інвалідністю, за небайдужість і людяність та враховуючи особистий внесок у розвиток театрального мистецтва та творчих здібностей особливих людей і з нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю нагородила її грамотою департаменту. Тетяна Олександрівна висловила вдячність пані Тетяні за те, що вона опікується особами з інвалідністю, адже надання їм щоденної підтримки і допомоги – реальний вияв милосердя, людяності та любові до ближнього. Побажала їм сил та здоров’я, натхнення і невичерпної енергії у подальшій роботі й творчості.