м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

Нагадуємо про правильність заповнення заяви та декларації для призначення всіх видів допомог

У зв’язку з тим, що карантинні заходи продовжені до 31 жовтня 2020 року, взаємодія з мешканцями Сумської міської територіальної громади відбувається в дистанційному режимі.

При заповненні заяви та декларації просимо звернути увагу на правильність та повноту заповнення персональних даних заявника та членів родини, а саме:

▪ прізвище, ім’я, по-батькові;

▪ адреса реєстрації та фактичного місця проживання;

▪ контактний номер телефону;

▪ дати народження заявника та членів його сім’ї;

▪ серія та номер паспорта заявника та членів його сім”ї, а також серія та номер свідоцтва про народження неповнолітніх членів родини;

▪ сімейний стан (перебування в шлюбі);

▪ дата заповнення документів;

▪ особистий підпис заявника ОБОВ’ЯЗКОВО!

Для уникнення типових помилок рекомендуємо ретельно перевіряти правильність заповнення бланків та ознайомлюватися зі зразками їх заповнення, які знаходяться на сайті департаменту соціального захисту населення Сумської міської ради  за посиланням.

https://dszn.smr.gov.ua/blanki-zayavi-ta-deklaratsiyi-dlya-sotsialnoyi-dopomogi/

Правильне та коректне заповнення документів збереже ваш час та дасть змогу швидше розглянути надані документи та прийняти відповідні рішення.

Заяви та документи для призначення всіх видів державної соціальної допомоги ви можете залишити в спеціальних скриньках, які розташовані при вході в адмінбудівлю на вул. Харківська, 35, або надіслати поштою на адресу: м. Суми, вул. Харківська, 35.

Також можна звернутися за консультаціями на багатоканальний номер 788-888 та додаткові телефони 787-120, 787-122, 787-123, 050-407-81-99.

Дякуємо за порозуміння!