м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

Нагадуємо про можливість отримати послуги у Центрі учасників бойових дій

Центр учасників бойових дій надає соціальні послуги: добровольцям Сил територіальної оборони, членам їх сімей, волонтерам та членам їх сімей, а також членам сімей загиблих/померлих/зниклих без вісті захисників України з числа осіб, місце проживання яких зареєстровано у межах Сумської МТГ та які перебувають на обліку в ЄДАРП, в межах громади, осіб, без реєстрації місця проживання в громаді, але, які працюють на підприємствах, в установах чи організаціях різної форми власності і сплачують податок з доходів фізичних осіб до бюджету громади.

Щодня з 8 до 17 години в Центрі надають кваліфіковану допомогу юрисконсульт, психолог, соціальний працівник, а також фахівці з фізичної реабілітації, які за рекомендацією лікаря проводять реабілітаційні послуги.

На минулому тижні Центром УБД надано 366 послуг соціальної адаптації за 218 зверненнями захисників України та членів їх сімей: послуги отримали 48 учасників бойових дій та 21 особа, які відносяться до членів сімей захисників. 23 особи отримали 26 юридичних консультацій. Всього в загальному підсумку з початку року надано 10828 послуг 2302 захисникам України та членам їх сімей.

За отриманням консультації щодо роботи Центру та послуг звертатися за телефоном 050 107 94 53 або безпосередньо до установи: м. Суми, вул. Герасима Кондратьєва, 165/71.