м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

На засіданні координаційної ради обговорили актуальні питання соціальних гарантій пільговикам

11 липня відбулося засідання координаційної ради у справах ветеранів війни та праці, осіб з інвалідністю. На засіданні представники департаменту, управління охорони здоров’я Сумської міської ради разом із головами інститутів громадянського суспільства розглянули актуальні питання забезпечення соціальних гарантій пільговим категоріям населення в рамках державних та місцевих соціальних програм, їх медичний супровід та отримання реабілітаційних послуг у лікувальних закладах Сумської міської територіальної громади. Учасникам засідання розповіли про порядок перерахування житлових субсидій з травня 2021 року, спеціалістом департаменту були надані консультації та роз’яснення.

Серед інших питань, обговорили проблему забезпечення доступності різних видів послуг для слабочуючих людей шляхом налагодження комунікацій через використання мобільного додатку «Сервіс УТОГ».

Завдяки таким зустрічам організована конструктивна взаємодія влади та інститутів громадянського суспільства у питаннях забезпечення гідного життя мешканців Сумської міської територіальної громади.