м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

На засіданні комісії розглянули питання, пов’язані з проведення капітального ремонту житла ветерана війни

9 вересня директором департаменту соціального захисту населення Сумської міської ради Тетяною Масік проведено засідання комісії по розгляду заяв щодо надання цільової матеріальної допомоги для вирішення питань, пов’язаних з проведенням капітального ремонту власних житлових будинків (квартир) особами, які згідно із законодавством мають право на таку пільгу.

Члени комісії розглянули документи особи з інвалідністю внаслідок війни, яка перебувала на обліку. За результатами розгляду та обговорення, комісією прийняте рішення про надання цільової матеріальної допомоги на ремонт власної житлової квартири за рахунок коштів бюджету Сумської міської територіальної громади.

Нагадуємо, що право на отримання цільової матеріальної допомоги мають певні категорії осіб:

  • особи з інвалідністю внаслідок війни; особи, які мають особливі заслуги та особливі трудові заслуги перед Батьківщиною; колишні малолітні в’язні концентраційних таборів, гетто та інших місць примусового тримання, визнані особами з інвалідністю – для проведення капітального ремонту власних житлових будинків чи квартир;
  • особи, на яких поширюється чинність Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» та дружини (чоловіки) померлих жертв нацистських переслідувань – для проведення капітального ремонту власних житлових будинків.

На сьогоднішній день на обліку в департаменті перебуває 18 осіб з інвалідністю внаслідок війни та 2 особи, які мають статус члена сім’ї загиблого (померлого) ветерана війни, житлові приміщення яких потребують капітального ремонту.