м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

На період карантину усі соціальні виплати здійснюються за графіком

Повідомляємо, що департамент соціального захисту населення Сумської міської ради вживає усі необхідні заходи для забезпечення виплати соціальних допомог, житлових субсидій на період карантину у плановому режимі.

На сьогодні, майже 2/3 одержувачів соціальних виплат отримують їх на банківські рахунки, тому для них жодних змін щодо механізму та термінів виплат відбуватися не буде.

Майже третина одержувачів соціальних допомог, особливо маломобільних категорій, отримує їх через Укрпошту, зокрема шляхом доставки безпосередньо додому. Наразі такі виплати також здійснюються відповідно до визначених графіків. Укрпошта працює у звичайному режимі.

Крім того, за несвоєчасну оплату житлово-комунальних послуг штрафів чи скасування субсидій НЕ буде. Субсидії та усі види соціальної допомоги, термін дії яких закінчується, буде перепризначатися автоматично.

Довідково:

надання консультацій здійснюється за телефонами 788-888 – багатоканальний номер телефону; 050–407–81–99; 787-120; 787-122; 787-123

Електронні адреси для направлення відповідних заяв чи повідомлень:

  • з питань соціальних допомог та субсидій: dszn@smr.gov.ua
  • з питань пільг: dszn@smr.gov.ua
  • з питань соціального обслуговування осіб з інвалідністю та інших пільгових категорій населення: dszn@smr.gov.ua

Також консультування можливе за допомогою Messenger на сторінці департаменту «Соціальний захист міста Суми» в мережі «Facebook» (https://www.facebook.com/sumysoczahyst)

Крім цього, приймаються звернення на електронну пошту dszn@smr.gov.ua.