м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

На черговому засіданні міської комісії розглянуті заяви громадян про направлення на альтернативну службу

 

17 вересня 2020 року міська комісія в справах альтернативної (невійськової) служби розглянула заяви двох мешканців Сумської міської територіальної громади, віровчення яких не допускає користування зброєю (Євангельські християни), щодо заміни строкової військової служби альтернативною невійськовою. Вирішено направити їх на альтернативну (невійськову) службу та визначити конкретні місця її проходження в жовтні-грудні 2020 року.

Крім того, одному призовнику було змінено місце проходження альтернативної (невійськової) служби: з 05.10.2020 він проходитиме її в КП “Сумитеплоенергоцентраль” Сумської міської ради на посаді двірника.

На сьогодні альтернативну (невійськову) службу проходять 8 осіб у комунальних підприємствах Сумської міської ради «Центральна міська клінічна лікарня», «Спеціалізований комбінат», «Зелене будівництво», «Центр догляду за тваринами», Сумській спеціалізованій школі № 3 ім. Генерал-лейтенанта А. Морозова,  Сумській гімназії № 1, Сумській центральній районній клінічній лікарні, Сумському обласному центрі комплексної реабілітації для дітей та осіб із інвалідністю.

Звертаємо увагу на те, що з жовтня 2020 року розпочинається черговий призов громадян на строкову військову службу, тому мешканці Сумської міської територіальної громади для вирішення питання направлення на альтернативну службу мають можливість звернутись особисто з письмовою заявою та документами, що підтверджують істинність релігійних переконань, паспортом, документом про освіту, довідкою з місця роботи або навчання (в разі якщо особа працює або навчається), до міської комісії в справах альтернативної (невійськової) служби за адресою: 40035, м. Суми, вул. Харківська, буд. 35, багатоканальний номер 788-888  та додатковий тел. 787-147.