м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

На Алеї Слави в Сумах відкрили пам’ятник Євгену Коростельову

28 травня на Алеї Слави відбулися заходи у зв’язку з відкриттям пам’ятника командиру 128-ої окремої гірсько-штурмової бригади Євгену Коростельову, який присвятив все своє життя військовій службі і віддав його захищаючи Україну від російського агресора. Мужній боєць загинув наприкінці минулого року під час виконання бойових завдань у зоні проведення ООС.

Незважаючи на дощову прохолодну погоду, вшанувати пам’ять Героя прийшли рідні, друзі та бойові побратими загиблого, представники командування Сухопутних військ, духовенство, військовослужбовці Сумського гарнізону, представники міської влади та інші небайдужі громадяни. Також до церемонії відкриття пам’ятника долучились і працівники департаменту соціального захисту населення Сумської міської ради.

Відкрили пам’ятник представник 25-ї десантної бригади, підполковник  Сергій СОРОКА та нинішній командир 128-ої окремої гірсько-піхотної бригади Олег ГОНЧАРУК, який з болем в голосі відзначив, що загиблий полковник Євген Коростельов назавжди залишиться прикладом мужності і незламності духу, як для бойових товаришів, так і для майбутніх захисників України, адже він віддав найдорожче, що є у людини,- своє життя за Незалежність України.

Після освячення пам’ятника присутні вшанували пам’ять відважного воїна Євгена Коростельова та всіх, хто загинув захищаючи рідну землю, хвилиною мовчання і під звуки військового оркестру поклали квіти до могили воїна.

Слава і вічна Пам’ять Герою!