м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

На Алеї Почесних громадян Центрального кладовища міста Суми 24 грудня відбудеться вшанування пам’яті Сергія Ширкова

Народився Сергій Іванович Ширков 22 липня 1976 р. у м. Сєвєродонецьк Луганської області. Дитинство та юність провів у с. Хухра Охтирського району Сумської області. Захоплювався народним фольклором і літературою, а тому, після середньої школи, у 1994 році вступив до Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка на філологічний факультет. Будучи студентом активно займався спортом: пауерліфтингом, важкою атлетикою, був срібним призером України з атлетизму.

У 2001-2007 роках проходив службу в Міністерстві внутрішніх справ, а із 2007 року – в управлінні служби безпеки України в Сумській області. Підполковник Сергій Ширков – досвідчений офіцер, талановитий контррозвідник, неодноразово брав участь у антитерористичній операції на території Донецької та Луганської областей, тривалий час перебував у спецвідрядженнях безпосередньо у фронтовій смузі. Помер 24 грудня 2017 року під час виконання бойового завдання у м. Сєвєродонецьк.

Вічна пам’ять Героям, які віддали життя за Україну!

Заходи із вшанування пам’яті захисника Ширкова Сергія Івановича відбудуться 24 грудня на Алеї Почесних громадян Центрального кладовища міста Суми. Початок об 11 годині.