м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

На Алеї Почесних громадян Центрального кладовища міста Суми 10 жовтня відбудеться вшанування пам’яті Сергія Палешко

О 10 годині 10 жовтня на Алеї Почесних громадян Центрального кладовища проходитимуть заходи із вшанування загиблого захисника України – Сергія Палешко.

Палешко Сергій В’ячеславович

28.04.1986 – 10.10.2014

Про двадцятивосьмирічного сумчанина Сергія Палешко, котрий народився 28.04.1986 року, завжди говорили: душа компанії. Веселий, тямущий, товариський. За словом у кишеню не ліз, до роботи беручкий.

Після закінчення загальноосвітньої школи Сергій пішов навчатись до державного професійно-технічного навчального закладу «Сумський центр професійно-технічної освіти», який закінчив у 2004 році.

Працював газоелектрозварювальником в Сумському машинобудівному науково-виробничому об’єднанні імені Фрунзе в цеху № 24. Кажуть, без огляду на молоді літа, у зварювальній справі був справжнім віртуозом. Його цінували за старання й талант, а хлопці із цеху й досі згадують улюблену приповідку Палешка: «Ну вже на совість робити, або ніяк не робити…»

З початком тривожних подій на сході України молодший сержант Сергій Палешко пішов за першою хвилею мобілізації. За добру службу мав багато листів-подяк від командування. Від 24 березня Сергій – у складі 8-ої батареї 27-го реактивного артилерійського полку Сухопутних військ Збройних Сил України. Три з половиною місяці ніс службу «на бойових», найгарячіших місцях.

Молодший сержант Сергій Палешко пішов із життя 10 жовтня 2014 року поблизу селища Підгородне Артемівського (нині – Бахмутського) району Донецької області.

Поховали захисника України 15 жовтня 2014 року на Алеї Почесних громадян Центрального кладовища міста Суми, поряд із загиблими на східному фронті захисниками-сумчанами.

6 травня 2016 року в холі державного професійно-технічного навчального закладу «Сумський центр професійно-технічної освіти», де навчався Сергій Палешко, йому відкрито меморіальну дошку.

У загиблого залишились батьки та син.