м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

Міські комісії колегіально вирішували проблемні питання

25 листопада проведені онлайн-засідання міських комісій по розгляду заяв громадян з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам та з питань, пов’язаних з отриманням житлових субсидій та по прийняттю рішень про включення до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги, інформації про адресу фактичного місця проживання пільговика.

Під час роботи комісії з питань призначення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам розглянуто 39 справ. У результаті одноголосного рішення, призначено щомісячну адресну допомогу 35 особам, інші види державних соціальних допомог та допомогу по безробіттю 4 особам.

Довідково: від початку року проведено 45 таких засідань та розглянуто 1 098 справ (з них лише 1 громадянину відмовлено в призначенні адресної допомоги у зв’язку з не працевлаштуванням).

За наслідком розгляду однієї справи (на виконання рішення суду) комісією з питань, пов’язаних з отриманням житлових субсидій, ухвалено рішення про відмову в призначенні житлової субсидії. До відома, з початку року проведено 28 засідань комісії, на яких розглянуто 1 332 справи, призначено житлову субсидію 1 132 домогосподарствам. 

Нагадаємо, що до травня цього року у виняткових ситуаціях, коли на загальних підставах заявники отримували відмову в субсидії – вони могли звернутися до комісії за її призначенням. Внесеними навесні змінами до законодавства відмінено норму ухвалення рішень про призначення житлових субсидій комісією. Надалі рішення про призначення субсидій у виняткових ситуаціях приймаються на загальних підставах.